| 0 سبد خرید

معرفی قرعه کشی

 

  • جوایز ماهانه : 

  • لوح سما برای قدردانی از اعضا و بازدید کنندگان سایت جوایزی را در نظر گرفته است شما دوست عزیز با هر بار خرید از سایت ده امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی دریافت خواهید کرد و با تکرار خرید ها شانس خود را برای برنده شدن افزایش خواهید داد .

  •  

  • جوایز روزانه :

  • لوح سما برای قدردانی از بازدیدکنندگان خود هر روز بازیهای جدیدی را در سایت بعنوان جایزه قرار خواهد داد . بازدید کننده عزیز با هر بار مراجعه و بازی کردن می توانید یک امتیاز در قرعه کشی آخر ماه کسب نمایید . پس برای افزایش شانس خود هر روز به ما سر بزنید هم بازی کنید و هم امتیاز بگیرید.

 

کد جایزه / قرعه کشی

کد را با حروف کوچیک در کادر زیر وارد کنید

ثبت کد جایزه
اگر قبلا ثبت نام کرده اید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سیستم شوید در غیر اینصورت لطفا در وب سایت ثبت نام کنید
ورود عضویت

اسامی برندگان قرعه کشی

اسامی برندگان لوح سما هر ماه در این بخش معرفی می شود . قرعه کشی بعدی لوح سما در آخر دیماه خواهد بود و هر ماه ادامه خواهد داشت . در این دوره به 2 نفر از بازدیدکنندگان سایت تبلت اهدا خواهد شد.برای شرکت در قرعه کشی با انجام هر بازی یک امتیاز به شما تعلق می گیرد و با هر خرید 10 امتیاز دریافت می نمایید.در نهایت آخر هر ماه بر اساس جمع امتیازات خود شانس برنده شدن خواهید داشت . 

فاطمه دهقان

پارسا زارع زاده

فرزاد جعفری

بازی های منتخب به عنوان جایزه

در این بخش بازیهای مورد علاقه شما قرارداده می شود .این بازیها هر روز تغییر خواهد یافت . با بازدید روزانه هر روز بازیهای جدید را بصورت روزانه دریافت نمایید و یک امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی دریافت نمایید.
اگر در اجرای بازیها مشگل دارید از نصب فلش پلیر در کامپیوتر خود اطمینان حاصل نمایید 
در ضمن با کلیک روی تصویر هر بازی می توانید فایل بازی را دریافت و روی کامپیوتر خود نصب نمایید .   

 

با زدن روی کلمه بازی در زیر هر بازی می توانید بازی را بصورت آن لاین انجام دهید.

 

 

ثبت نام و ثبت کد جایزه

/ /