| 0 سبد خرید

تجهیزات آموزشی بارمان سیستم barmantrade

مشخصات کلی

مجموعه فنی مهندسی بارمان در سال 1387 به منظور فعالیت در زمینه تکنولوژی آموزشی تاسیس گردید و با همراهی متخصیصن امر راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را تاکنون پیموده است .

بدیهی است اهداف مدیران متعهد و متخصیصن ما ارائه بهترین خدمات در راستای پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیاست .

نگرش کاربردی ما در کار ، کیفیت ، دقت  و سرعت است که چهارچوب استانداردهای این مجموعه برآن استوار است و این امر رضایتمندی کامل مشتریان را به همراه داشته است که سوابق ما گواه این مدعا است . امید است این تجربه و تخصص را در راه خدمت به شما بکار بگیریم .

در آستانه هزاره سوم موضوع آموزش در جوامع بشری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گردیده است و در این راستا نقش تجهیزات کمک آموزشی و تکنولوژی آموزشی (سخت افزار و نرم افزار) کمتر از خود آموزش به نظر نمی رسد! تا جاییکه این روز ها در بسیاری از کشورهای پیشرفته و در حال توسعه دنیا این مهم به حوزه مدارس کشیده شده و هوشمند سازی مدارس در زمره مهمترین پروژه های آموزشی این کشورها قرار گرفته است. ازاین نقطه نظر نظام آموزشی کشورمان به مدرسه ای نیاز دارد که با بهره گیری از فناوری اطلاعات، آموزش را دچار دگردیسی سازد. لذا وزارت آموزش و پرورش از سال تحصیلی 84-1383 اقدام به راه اندازی مدارس هوشمند(Smart Schools) کرده است و رویکرد اصلی وزارت خانه از آموزش صرفاً شنیداری به آموزش دیداری-شنیداری تغییر کرده است.

در همین راستا شرکت بارمان سیستم ضمن بهره گیری از تجربیات متخصصین امر، با جذب کارشناسان IT تحقیقات گسترده ای را در زمینه زیــرساخت های هــوشمندســازی (سخت افــزاری- نرم افزاری) نموده، ضمن رایزنی با کشورهای سازنده تجهیزات هوشمند سازی، اقدام به واردات انبوه بردهای هوشمند و دیتاپروژکتور و پرده های نمایش نموده و از این حیث توانسته با حذف واسطه ها هزینه های هوشمندسازی را در سطح ملی به شدت کاهش دهد. در پایان، این شرکت آماده پذیرش نقطه نظرات کارشناسان امر و صاحب نظران در این زمینه می باشد.

 

سایت : www.barmantrade.com

محصولات مشابه
نظر کاربران به : تجهیزات آموزشی بارمان سیستم