| 0 سبد خرید

لوح سما آموزش دروس اول ابتدایی به همراه آموزشهای جانبی

80,000 تومان
قیمت با گارانتی : 80,000 تومان
مشخصات کلی
این مجموعه شامل بخشهای زیر می باشد:
 آموزش دروس رياضي ،  علوم ،  فارسي و قرآن مطابق سرفصلهای درسی کتب درسی
  •  تمرینات و آزمونهای تعاملی با مشارکت دانش آموز از کلیه دروس
  • دیکته گوی هوشمند با قابلیت تکرار تا 5 مرتبه
  • آموزش الفباي فارسي
  • نگاره ها
  • نشانه ها
  • روان خواني فارسي
  • آموزش مبانی رایانه
  • آموزش و تمرین تایپ فارسی
  • آموزش نقاشی
  • صدها بازی و سرگرمی

 

 

 

شرح جامع محصول اول ابتدایی 

بخش آموزش ریاضی :

 این محصول به صورت انیمیشن های جذاب و شیوه آموزش نوین درس را به دانش آموز ارائه می نماید . این بخش شامل 24 فصل آموزش و 25 فصل تمرین می باشد که در هر فصل مطابق درس ریاضی کتاب اول ابتدایی مفاهیم به دانش آموز آموزش داده می شود . دانش آموز پس از یادگیری هر فصل در مدرسه می تواند با مرور فصلهای مربوطه و سپس  انجام تمرینات مبحث مربوط را کامل یاد گرفته و در ذهن خود بسپارد .

ویژگی این محصول این است که با تکرار و مرور مطالب در فواصل زمانی مشخص مطالب یاد آوری شده و در ذهن ماندگار خواهد شد . دانش آموزان در یک محیط دیگری به غیر از کتاب درسی و متن های خسته کننده با مطالب آشنا خواهند شد و رغبت و انگیزه بیشتری خواهند داشت .

آموزش فقط متن نبوده و تصویر ، صدا و انیمیشن تاثیری ماندگار در یادگیری خواهد داشت .

 

بخش آموزش علوم  :

 در این بخش مطالب علوم اول ابتدایی در 14 فصل مطابق کتب درسی به دانش آموز ارائه می گردد . این بخش با استفاده از عکس ها و انیمیشن های مرتبط با درس مباحث را به صورت کامل و روان در ذهن ماندگار می نماید .

 

بخش آموزش قرآن  :

در این فصل ترتیل سوره های قران که در کتاب درسی وجود دارد به صورت روان وجود دارد .سوره های توحید ، عصر ، کوثر ، نصر و ....    با کلیک روی هر آیه دانش آموز با ترتیل آیه مربوطه آشنا خواهد شد . جهت حفظ سوره ها هم به راحتی می تواند از این بخش بصورت صوتی استفاده نماید .

قصص قرانی هم از قسمت دیگر این بخش می باشد .

 

بخش آموزش دیکته هوشمند  :

این بخش یکی از بخشهای مهم این نرم افزار می باشد . با توجه به اینکه گفتن دیکته به دانش آموز وقت بسیاری را از والدین نیاز دارد و همجنین شیوه گفتن دیکته و رعایت علائم سجاوندی بسیار مهم می باشد و بسیاری از والدین با این روشها آشنایی کافی ندارند ، دانش آموز می تواند با استفاده از این بخش بدون نیاز به والدین از هر فصل کتاب که بخواهد دیکته بنویسد و در نهایت با دیدن متن خود آن را اصلاح نماید که این روش بسیار در یادگیری لغات مفید خواهد بود

این بخش شامل 22 دیکته از فصول کتاب درسی و 22 دیکته خارج از کتاب است .اگر دانش آموزی بتواند این دیکته ها را مرتب تمرین نماید به هیج عنوان مشگلی در این قسمت نخواهد داشت.

در این نرم افزار دانش آموز می تواند به انتخاب خود از هر پاراگراف درس دیکته بنوسید و همچنین می تواند انتخاب نماید که هر جمله چند بار تکرار شود .لذا دانش آموزانی که کند می نویسند برایشان بسیار مفید خواهد بود

 

بخش نگاره ها  :

این بخش شامل 10 نگاره می باشد که در هر کدام طبق نگاره های کتاب اول ابتدایی مطالب به دانش آموز ارائه می شود

 

بخش آموزش نشانه ها و الفبای فارسی   :

این بخش شامل 22 فصل می باشد . حروف الفبای فارسی و نشانه های مربوطه بصورت کامل به همراه تمرینات کافی در این بخش ارائه گردیده است . الفبا با شیوه نمایش عکس و تلفظ صحیح کلمه و نشانه ها تاثیر بسیار زیادی در یاد گیری دارد .یک بخشی هم بصورت مسابقه الفبا در این نرم افزار وجود دارد که بسیار در تمرین مفید خواهد بود .

 

بخش روان خوانی  :

در این بخش روان خوانی شعرها و دروس فارسی به صورت کامل هست . دانش آموز جهت تمرین روان خوانی و حفظ شعرها می تواند از این بخش استفاده نماید و با شیوه تلفظ صحیح لغات کتاب آشنا شده و اشکالات خود را رفع می نمایند.

 

آموزش زبان انگلیسی   :

در این بخش 20 کلاس درس وجود دارد . در ابتدا الفبای انگلیسی به صورت کامل آموزش داده می شود . سپس آموزش اعداد ، اشکال ، رنگها ، حیوانات ، بدن ، میوه ها ، ساعت ، سلام و احوالپرسی ، خانواده ، مشاغل  ، لباس ، اسباب خانه و ... انجام می پذیرد .

از دیگر فصلهای این بخش دیکشنری گویا ، کارتون های آموزشی ، داستانهای کوتاه انگلیسی و بازی می باشد .

 

سایر بخشها   :

آموزش کار با کامپیوتر ، آموزش نقاشی ، آموزش رنگها ، اشکال و اعداد و ... 

 

بازی و سرگرمی    :

در این مجموعه برای ایجاد انگیزه و افزایش علاقه مندی دانش آموز به کار بیشتر ، در آخر بعضی درسها و تمرینات بازی و کارتون بعنوان جایزه داده خواهد شد . دانش آموز برای دریافت کد بازی باید ابتدا درسها و تمرینات را به خوبی انجام دهد .

 

 

دبستانیها کاملترین مجموعه آموزش و آزمون در مقطع ابتدایی می باشد که با استفاده از موسیقی های مناسب و انیمیشن های جذاب در محیطی شاد آموزش را به همراه سرگرمی به دانش آموزان ارائه می نماید  . در این مجموعه بر اساس شیوه تکرار و تعامل آموزش تاثیر گذار بوده و بسیار ماندگار خواهد بود . در این مجموعه 2500 عدد آزمون با جوابهای آن وجود دارد که دانش آموز در هر بار آزمون با سوالهای مختلفی روبرو خواهد شد تاثیری که با استفاده از این مجموعه در رشد تحصیلی دانش آموز خواهید دید بسیار بالا بوده و قابل قیاس با ساعتها آموزش خصوصی خواهد بود . این مجموعه در حال حاضر درحدود 3000  مدرسه در کل کشور در حال استفاده بوده و 500 هزار دانش آموز به ما اعتماد کرده و از این مجموعه استفاده نموده اند.

 

 

این نرم افزار دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در جشنواره رسانه های دیجیتال پنجم بعنوان بهترین اثر آموزشی شایسته تقدیرشناخته  شده است .

 

ضمانت برگشت کالا

تمام محصولات درسی لوح سما زیر نظر مجربترین اساتید از نظر محتوی و تکنولوژی آموزشی تولید شده اند و در طول سالها تمایل دانش آموزان برای استفاده از این محصولات نشان از تاثیر گذاری و مفید بودن این محصولات دارد . لذا با توجه به اطمینانی که به کیفیت و محتوا ها داریم این محصولات را گارانتی کامل می کنیم . خریداران می توانند پس از تهیه محصولات آنها را استفاده نمایند و در صورت عدم رضایت از کیفیت و نحوه تدریس و محصول به هر عنوان ، بدون نیاز به هیچ دلیلی محصول را از طریق پست مرجوع نموده و کل هرینه های خرید به همراه هزینه های برگشت کالا را دریافت نمایند. زمان تست و عودت محصول یک هفته از زمان تحویل کالا می باشد . 

 

محصولات مشابه
نظر کاربران به : لوح سما آموزش دروس اول ابتدایی به همراه آموزشهای جانبی

(0)
عالی