| 0 سبد خرید

لوح سما آموزش دروس چهارم ابتدایی به همراه آموزشهای جانبی

80,000 تومان
قیمت با گارانتی : 80,000 تومان
مشخصات کلی
موسسه لوح سما جهت کمک به دانش آموزان پایه چهارم دبستان برای یادگیری بهتر و آشنایی با مفاهیم درسی مجموعه کاملی را بصورت انیمیشن تولید نموده است . این آموزشها با زبان ساده و در فضایی شاد و با استفاده از شیوه های نوین آموزشی در یادگیری و ایجاد انگیزه برای آموزش مفاهیم بسیار موثر خواهد بود .
این مجموعه شامل بخشهای زیر می باشد:
 
  • آموزش دروس رياضي ،  علوم ،  فارسي و قرآن مطابق سرفصلهای درسی کتب درسی
  • تمرینات و آزمونهای تعاملی با مشارکت دانش آموز از کلیه دروس
  • دیکته گوی هوشمند با قابلیت تکرار تا 5 مرتبه
  • روان خواني فارسي
  • آموزش مبانی رایانه
  • آموزش و تمرین تایپ فارسی
  • آموزش نقاشی
  • صدها بازی و سرگرمی
 

 

شرح جامع محصول چهارم ابتدایی 

 

 

بخش آموزش ریاضی :

 این محصول به صورت انیمیشن های جذاب و شیوه آموزش نوین درس را به دانش آموز ارائه می نماید . این بخش شامل 7 فصل آموزش و 7 فصل تمرین می باشد که در هر فصل مطابق درس ریاضی کتاب چهارم ابتدایی مفاهیم به دانش آموز آموزش داده می شود . دانش آموز پس از یادگیری هر فصل در مدرسه می تواند با مرور فصلهای مربوطه و سپس  انجام تمرینات مبحث مربوط را کامل یاد گرفته و در ذهن خود بسپارد .

ویژگی این محصول این است که با تکرار و مرور مطالب در فواصل زمانی مشخص مطالب یاد آوری شده و در ذهن ماندگار خواهد شد . دانش آموزان در یک محیط دیگری به غیر از کتاب درسی و متن های خسته کننده با مطالب آشنا خواهند شد و رغبت و انگیزه بیشتری خواهند داشت .

آموزش فقط متن نبوده و تصویر ، صدا و انیمیشن تاثیری ماندگار در یادگیری خواهد داشت .

 

بخش آموزش علوم  :

 در این بخش مطالب علوم چهارم ابتدایی در 13 فصل مطابق کتب درسی به دانش آموز ارائه می گردد و پرسشهای مربوطه جهت آشنایی بیشتر با موضوع درسی ارائه می گردد . این بخش با استفاده از عکس ها و انیمیشن های مرتبط با درس مباحث را به صورت کامل و روان در ذهن ماندگار می نماید .

 

بخش فارسی  :

در این بخش روان خوانی شعرها و دروس فارسی به صورت کامل هست . دانش آموز جهت تمرین روان خوانی و حفظ شعرها می تواند از این بخش استفاده نماید و با شیوه تلفظ صحیح لغات کتاب آشنا شده و اشکالات خود را رفع می نمایند.

همچنین قواعد و نکته های کتاب فارسی به همراه پرسش و تمرین لغات دیکته در این بخش برای تمرین بیشتر قرار داده شده است .

 

بخش آزمونهای طبقه بندی شده   :

این بخش شامل پنج درس ریاضی ، علوم ، فارسی ، اجتماعی و هدیه های آسمانی می باشد . در این بخش حدود 2500 سوال برای دروس طراحی شده که دانش آموز با انتخاب درس و فصل مورد نظر می تواند این سوالات را دریافت و پاسخ دهد . همه سوالات دارای پاسخ نامه می باشند . با انجام تمرینات این فصل دانش آموزان بطور کامل با نمونه سوالات آشنا شده و با تکرار و تمرین آنها کاملا به مبحث مورد نظر مسلط خواهند شد . این سوالات طوری طراحی گردیده اند که تمام مباحث کتاب را پوشش داده و نیازی به انجام تمرینات دیگر نخواهند داشت . 

 

بخش آموزش قرآن  :

در این فصل ترتیل سوره های قران که در کتاب درسی وجود دارد به صورت روان وجود دارد . با کلیک روی هر آیه دانش آموز با ترتیل آیه مربوطه آشنا خواهد شد . جهت حفظ سوره ها هم به راحتی می تواند از این بخش بصورت صوتی استفاده نماید .

قصص قرانی هم از قسمت دیگر این بخش می باشد .

قواعد قرانی کتاب قران چهارم ابتدایی هم در این بخش به صورت کامل با مثال آموزش داده می شود.

 

بخش آموزش دیکته هوشمند  :

این بخش یکی از بخشهای مهم این نرم افزار می باشد . با توجه به اینکه گفتن دیکته به دانش آموز وقت بسیاری را از والدین نیاز دارد و همجنین شیوه گفتن دیکته و رعایت علائم سجاوندی بسیار مهم می باشد و بسیاری از والدین با این روشها آشنایی کافی ندارند ، دانش آموز می تواند با استفاده از این بخش بدون نیاز به والدین از هر فصل کتاب که بخواهد دیکته بنویسد و در نهایت با دیدن متن خود آن را اصلاح نماید که این روش بسیار در یادگیری لغات مفید خواهد بود

این بخش شامل 17 دیکته از فصول کتاب درسی  است .اگر دانش آموزی بتواند این دیکته ها را مرتب تمرین نماید به هیج عنوان مشگلی در این قسمت نخواهد داشت.

در این نرم افزار دانش آموز می تواند به انتخاب خود از هر پاراگراف درس دیکته بنوسید و همچنین می تواند انتخاب نماید که هر جمله چند بار تکرار شود .لذا دانش آموزانی که کند می نویسند برایشان بسیار مفید خواهد بود

 

 

سایر بخشها   :

آموزش کار با کامپیوتر ، آموزش نقاشی , ...

 

بازی و سرگرمی    :

در این مجموعه برای ایجاد انگیزه و افزایش علاقه مندی دانش آموز به کار بیشتر ، در آخر بعضی درسها و تمرینات بازی و کارتون بعنوان جایزه داده خواهد شد . دانش آموز برای دریافت کد بازی باید ابتدا درسها و تمرینات را به خوبی انجام دهد .

 

 

دبستانیها کاملترین مجموعه آموزش و آزمون در مقطع ابتدایی می باشد که با استفاده از موسیقی های مناسب و انیمیشن های جذاب در محیطی شاد آموزش را به همراه سرگرمی به دانش آموزان ارائه می نماید  . در این مجموعه بر اساس شیوه تکرار و تعامل آموزش تاثیر گذار بوده و بسیار ماندگار خواهد بود . در این مجموعه 2500 عدد آزمون با جوابهای آن وجود دارد که دانش آموز در هر بار آزمون با سوالهای مختلفی روبرو خواهد شد تاثیری که با استفاده از این مجموعه در رشد تحصیلی دانش آموز خواهید دید بسیار بالا بوده و قابل قیاس با ساعتها آموزش خصوصی خواهد بود . این مجموعه در حال حاضر درحدود 3000  مدرسه در کل کشور در حال استفاده بوده و 500 هزار دانش آموز به ما اعتماد کرده و از این مجموعه استفاده نموده اند.

 

 

این نرم افزار دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در جشنواره رسانه های دیجیتال پنجم بعنوان بهترین اثر آموزشی شایسته تقدیرشناخته  شده است .

 

 

 

ضمانت برگشت کالا

تمام محصولات درسی لوح سما زیر نظر مجربترین اساتید از نظر محتوی و تکنولوژی آموزشی تولید شده اند و در طول سالها تمایل دانش آموزان برای استفاده از این محصولات نشان از تاثیر گذاری و مفید بودن این محصولات دارد . لذا با توجه به اطمینانی که به کیفیت و محتوا ها داریم این محصولات را گارانتی کامل می کنیم . خریداران می توانند پس از تهیه محصولات آنها را استفاده نمایند و در صورت عدم رضایت از کیفیت و نحوه تدریس و محصول به هر عنوان ، بدون نیاز به هیچ دلیلی محصول را از طریق پست مرجوع نموده و کل هرینه های خرید به همراه هزینه های برگشت کالا را دریافت نمایند. زمان تست و عودت محصول یک هفته از زمان تحویل کالا می باشد . 

 

 

محصولات مشابه
نظر کاربران به : لوح سما آموزش دروس چهارم ابتدایی به همراه آموزشهای جانبی